Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hilton Plaza

Velice hezký, příjemný hotel zvučného jména, Hilton Plaza, je umístěn v části ­Hurghada Bay, která je známá svými nádhernými plážemi. Je cca 10 km od letiště a necelých 5 km od centra Hurghady – Sakkaly. Hilton Plaza je hotel světoznámého řetězce se zárukou kvalitních služeb, které ocení i náročnější klienti. Velkou výhodou je i vynikající poloha blízko letiště i centra. Nádherná soukromá pláž a privátní přístav, ze kterého je možné absolvovat celou řadu výletů, jsou pak zárukou báječné dovolené v luxusním prostředí. Na své si přijdou i milovníci šnorchlování. V okolí hotelu Hilton Plaza se nachází mnoho korálových útesů a je zde možné pozorovat hejna pestrobarevných ryb. Díky široké nabídce kvalitních služeb je hotel vhodný především pro náročnější klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hilton Plaza, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hilton Plaza

Velice hezký, příjemný hotel zvučného jména, Hilton Plaza, je umístěn v části ­Hurghada Bay, která je známá svými nádhernými plážemi. V okolí se nachází mnoho korálových útesů a je zde možné pozorovat hejna pestrobarevných ryb. Je cca 10 km od letiště a necelých 5 km od centra Hurghady – Sakkaly. Hilton Plaza je hotel světoznámého řetězce se zárukou kvalitních služeb, které ocení i náročnější klienti. Velkou výhodou je i vynikající poloha blízko letiště i centra. Nádherná soukromá pláž a privátní přístav, ze kterého je možné absolvovat celou řadu výletů, jsou pak zárukou báječné dovolené v luxusním prostředí. Díky široké nabídce kvalitních služeb je hotel vhodný především pro náročnější klienty.

Vybavení hotelu Hilton Plaza

recepce, hlavní restaurace, plážová restaurace, 2 a la carte restaurace (italská, rybí – za poplatek), orientální bar s lehkým občerstvením, bar v lobby, bar u bazénu, marina bar, bar určený k večerním animacím, diskotéka, bazén s menší dětskou sekcí (v zimě vyhřívaný), 2 tenisové kurty, squash, stolní tenis, biliár, volejbalové hřiště, minigolf, potápěčské centrum, fitness, sauna, masáže, jacuzzi, lázně, kyvadlová doprava do Sakkaly zdarma.

Služby

sauna, masáže, lázně, kosmetický a kadeřnický salon, potápěčské centrum, večeře v italské a rybí restauraci, internet, biliár, osvětlení tenisových kurtů a kurtů na squash, internet.

Ubytování

celkově 224 pokojů s možností 1–2 přistýlek má klimatizaci, SAT/TV, trezor, minibar (1 balená voda denně zdarma), zařízení na přípravu kávy a čaje, koupelnu se soc. zařízením, vysoušeč vlasů, WiFi připojení (za poplatek), balkon.

Pro děti

dětská sekce v bazénu, ­miniklub.

Stravování

All inclusive: plná penze formou bufetu, pozdní večeře (23.00–01.00 hod.) v hlavní restauraci, lehké občerstvení během dne, zmrzlina 11.00–17.00 hod., místní alkoholické a nealkoholické nápoje 8.00–24.00 hod., fitness, stolní tenis, minigolf.

Pláž

Hotel Hilton Plaza, je umístěn v části ­Hurghada Bay, která je známá svými nádhernými plážemi. V okolí se nachází mnoho korálových útesů a je zde možné pozorovat hejna pestrobarevných ryb. U hotelu Hilton Plaza je krásná soukromá pláž. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážový bar.

Sport a zábava

  • animační programy
  • stolní tenis; volejbal
  • dětský bazén
  • tenisový kurt; squash
  • fitness; sauna
  • kulečník; minigolf

Sport a zábava za příplatek

  • masáže
  • salón krásy
  • potápění
  • vodní sporty na pláži

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.