Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

El Arosa

Hotel se nachází v menším centru Hurghady (Al Dahar). V okolí hotelu je několik restaurací, kaváren, barů i obchůdků. Klienti ubytovaní v hotelu El Arosa využívají písečnou pláž protějšího hotelu ­Geisum Village 3*, která je vzdálena cca 150 m přes silnici. Hotel El Arosa je vhodný pro méně náročné klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili El Arosa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu El Arosa

Hotel se nachází v menším centru Hurghady (Al Dahar). V okolí hotelu je několik restaurací, kaváren, barů i obchůdků. Klienti ubytovaní v hotelu El Arosa využívají písečnou pláž protějšího hotelu ­Geisum Village 3*, která je vzdálena cca 150 m přes silnici. Hotel El Arosa je vhodný pro méně náročné klienty.

Vybavení hotelu El Arosa

Jednoduše vybavený třípatrový hotel El Arosa s recepcí, restaurace, bar, kavárna, trezor na recepci (za poplatek). Z terasy na střeše hotelu je krásný výhled na moře a do okolí.

Pokoje

Menší, jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, telefonem, TV, klimatizací a balkonem. Některé pokoje jsou ­orien­továny na mořskou stranu.

Sport a zábava

Malý krytý hotelový bazén, kulečník (za poplatek).

Stravování

dle CK, Polopenze formou jednoduchého bufetu s omezeným výběrem jídel. Možnost dokoupit obědy.

Pláž

Klienti ubytovaní v tomto hotelu El Arosa využívají písečnou pláž protějšího hotelu ­Geisum Village 3*, která je vzdálena cca 150 m přes silnici. Na pláži lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.