Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Continental Garden Reef Resort

Hotelový komplex Continental Garden Reef Resort postavený v andalusko-maurském stylu se nachází přímo u dlouhé písečné pláže zálivu Garden Reef Bay, v jedné z nejlepších oblastí pro potápění a šnorchlování. Do moře se vstupuje z mola, které vede přes mělčí část se vzácnými korály. Do centra Naama Bay je to cca 5 km, na staré tržiště cca 14 km a na letiště cca 10 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Continental Garden Reef Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Continental Garden Reef Resort

Hotel Continental Garden Reef Resort se nachází přímo u dlouhé písečné pláže zálivu Garden Reef Bay, v jedné z nejlepších oblastí pro potápění a šnorchlování. Do moře se vstupuje z mola, které vede přes mělčí část se vzácnými korály. Do centra Naama Bay je to cca 5 km, na staré tržiště cca 14 km a na letiště cca 10 km.

Popis hotelu Continental Garden Reef REsort

Hotelový komplex Continental Garden Reef Resort postavený v andalusko-maurském stylu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, čtyři restaurace, pět barů, internetový koutek, diskotéku, nákupní pasáž, kadeřnictví, dva bazény (jeden je v zimním období vyhřívaný) a dva bazény pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů i na pláži zdarma.

Pokoje

Příjemně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar (za poplatek), bezpečnostní schránku a balkon nebo terasu. Na vyžádání lze zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

dle CK, All Inclusive.

Sport a zábava

Hotel Continental Garden Reef Resort pro své hosty pořádá animační programy. Zdarma stolní tenis, fitness, šipky, plážový volejbal a minifotbal a tenis (osvětlení za poplatek). Pro děti je zde miniklub a hřiště. Za poplatek kulečník, potápění nebo můžete využít služeb relaxačního centra (např. sauna, pára, masáže). Hotel zajišťuje za poplatek transfer do Naama Bay a zpět.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.