Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sakkala

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sakkala, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
8 890 Kč
Hotelový pokoj
10 290 Kč
Hotelový pokoj
10 980 Kč

Letovisko Sakkala

Tipy na hotel v letovisku Sakkala

Sindibad Aqua Resort

Hotelový komplex Sindibad Aqua Resort se nachází v nejnovějším centru Hurghady, jen cca 5 km od letiště a 7 km od centra Sakkala.  Hotel Sindbad Aqua Resort je součástí hotelového komplexu Sindbad Club ležícího v hezkém prostředí nedaleko centra Hurghady. V blízkosti hotelu vede promenáda se spoustou barů; restaurací a obchodů. Světoznámý Little Buddha Bar je vzdálený jen 100 m. Hostům je k dispozici krásná písčitá pláž nacházející se přes silnici u sesterského hotelu Sindbad Beach, kde mohou klienti zdarma využívat lehátka a slunečníky a v rámci all inclusive i plážový bar. Nejen děti jistě ocení přítomnost tobogánů a skluzavek u hotelu Sindbad Beach; jež mohou rovněž zdarma využívat. Hotel Sindibad Aqua Resort doporučujeme zejména milovníkům vodních radovánek a rodinám s dětmi. Tento hotel s vlastním aquaparkem a různými skluzavkami Vám zaručuje komfortní a kvalitní strávení dovolené.

1.

Golden 5 City

Velký hotelový komplex Golden 5 City skládající se z hlavní budovy a přízemních jednopatrových budov je vzdálen od nového centra Hurghady - Sakkala cca 15 minut jízdy autobusem. Komplex Vám nabízí velké množství služeb, zábavu, Aqua Park s tobogány a jiné sportovní aktivity. Rozlehlý areál Golden 5 City skládající se z několika budov a vilek se rozkládá v udržované zahradě při dlouhé písčité pláži s pozvolným vstupem do vody. K moři se dostanete příjemnou procházkou během cca 8 minut hotelovými zahradami.

2.

Sea Gull Premium

Nově vybudovaný hotel Sea Gull Premium se nachází v samém centru oblíbeného turistického letoviska Hurghada - Sakkala, přímo u písčité pláže, která je vhodná k potápění i šnorchlování. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 7 km. Obchodní a zábavní centrum města v těsné blízkosti. Hotel Sea Gull Premium se nachází vedle známého a velice oblíbeného hotelu Sea Gull. Hotel Sea Gull Premium doporučujeme především těm, kdo chtějí být v těsné blízkosit centra Hurghady s možností večerní zábavy a nákupů. Bude vhodnou volbou jak pro mladou genereaci, pro rodiny s dětmi a také milovníky vodních sportů včetně šnorchlování a potápění.

3.

Aqua Fun

Hotel Aqua Fun je jednoduchý hotel přímo v centru Hurghady - Sakkaly u menší písčité pláže, cca 7 km od letiště Hurghada. V blízkém okolí množství barů, restaurací, diskoték a obchodů. Hotel Aqua Fun je určen nenáročným klientům, kteří upřednostňují nízkou cenu a oceňují blízkost k živému centru města. Hotel doporučujeme opravdu nenáročným klientům, kteří si za nízkou cenu chtějí užít moře a zábavu.

4.

Safir

Oblíbený hotel Safir, řadící se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů, se nachází příno na pláži v klidném prostředí nedaleko centra Hurghady (3 km). Je ideálním místem k odpočinku i zábavě pro všechny klienty i pro rodiny s dětmi. Vkusně vybavené pokoje jsou situované s výhledem na moře a do krasné zahrady, která j skutečným skvostem celého hotelového komplexu. Hotelový komplex Safir se skládá z vlastní zahrady a písečné pláže, kde jsou k dispozici zdarma slunečníky a lehátka. Je ideálním místem pro typickou dovolenou u moře. Doporučujeme všem klientům, zejména těm, kdo dává přednost menšímu klidnějšímu hotelu před velkými komplexy. Do centra městské části Sakkaly nebo nově obchodní zóny Mamsha se můžete dostat pěšky nebo taxi.

5.

Minamark Beach Resort

Hotel Minamark Beach skládající se z hlavní budovy a bungalovů leží v zahradě přímo u malé písečné pláže v centru Hurghady (v části Sakalla); 8 km od letiště. V blízkosti hotelu je velké množství obchodů a restaurací. Malá písčitá pláž s pozvolným vstupem je přímo u hotelu. Tento příjemný hotel doporučujeme všem klientům i rodinám s dětmi a mladým lidem toužícím po noční zábavě v centru.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---