Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sahl Hashees

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sahl Hashees, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
14 590 Kč

Letovisko Sahl Hashees

Letovisko Sahl Hasheesh leží asi jen 20 kilometrů jižně od známého letoviska Hurghada. Jde o resort postavený v nedávné době pro potřeby turistického ruchu; první hotely a byty tu byly postaveny teprve v roce 2007. Jeho okolí se budovalo postupně na základě originálního, důkladně propracovaného plánu, který do budoucna počítá s další výstavbou, jež by měla ze Sahl Hasheesh postupně vytvořit největší a nejluxusnější středisko v celém Egyptě. Toto místo je zatím velmi klidné a idylické, tedy velmi vhodné pro starší návštěvníky nebo rodiny s malými dětmi.

Pláže

Sahl Hasheesh je celoročním rájem pro milovníky vodních sportů, především potápění a šnorchlování. Čisté pláže s nádherným bílým pískem jsou tu omývány azurově modrým mořem, které pod svou hladinou ukrývá překrásné korálové útesy. Potkat tam můžete tisíce živočišných druhů; pestrobarevná rybí hejna vás jistě uchvátí svou velikostí a živostí.

Také obdivovatelé rybářských a výletních lodí si v Sahl Hasheesh přijdou na své. Místní přístav přes den žije prací a přepravou turistů, večer jsou pak lodě, jež se lehce pohupují na vlnách, ozářeny tisíci romantických světel.

Turistická vybavenost

Zábavu, občerstvení a posezení s přáteli si nejlépe vychutnáte v místních restauracích, barech a kavárnách. V resortu najdete veškerý potřebný komfort, a to včetně komplexu kin nebo střediska Serrenia, jednoho z nejluxusnějších na světě. Samozřejmě nechybí možnost nákupů všeho druhu, od tradičních suvenýrů a drobných dárků až po nejdražší a nejkvalitnější egyptské zboží. Návštěvníci, znavení po dlouhém dni stráveném koupáním, nakupováním či výlety, si mohou odpočinout v překrásných zahradách ve stínu vzrostlých palem.

Výlety

Na výlet se ze Sahl Hasheesh můžete vydat například do nedaleké Hurgady, starobylého města, které dnes žije především turistickým ruchem, zábavou a romantickými připomínkami dávné historie. Místo dýchá atmosférou pravého arabského života – najdete zde živé bazary, mešity a další typické symboly Egypta. Navštívit můžete také muzeum mořské biologie nebo akvárium. Z Hurgady, ale také ze samotného Sahl Hasheesh, lze vyrazit na zábavnou a dobrodružnou projížďku do pouště na hřbetu velblouda nebo na čtyřkolce.

Tipy na hotel v letovisku Sahl Hashees

Old Palace Resort

Hotel Old Palace Resort je vystavěn ve stylu paláce přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře v zálivu Sahl Hasheesh. Centrum Hurghady je vzdáleno asi 23 km, mezinárodní letiště leží ve vzdálenosti 20 km.V areálu resortu naleznete také několik bazénu a vodopádu. Nově postavený hotelový resort Old Palace je velice moderně zařízen. V nabídce má klimatizované pokoje, výbornou restauraci a je umístěn u slunné dlouhé pláže. Tento hotel je skvělou volbou pro klidnou dovolenou. Do centra Hurghady Vás doveze hotelový shuttle bus.

1.

Three Corners Ocean View

Hotel Three Corners Ocean View se nachází v letovisku Sahl Hasheesh přímo u písčité pláže cca 22 km od letiště v Hurghadě a asi 25 km od centra Hurghady. Hotel Three Corners Ocean View se nachází v nejnovějším a nejluxusnějším letovisku Egypta s výborným standardem služeb, jehož personál se vám postará o nezapomenutelné zážitky z dovolené.

2.

Dessole Pyramisa Sahl Hashees

Luxusní hotelový komplex Dessole Pyramisa je situován v klidné oblasti Sahl Hasheesh, 25 km od centra Hurghady. Skládá se z několikapatrových budov situovaných přímo u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Oblast Sahl Hasheesh doporučujeme zejména milovníkům krásného koupání, potápění a šnorchlování. Hotel Dessole Pyramisa je díky velmi dobré kvalitě nabízených služeb a příjemnému prostředí vhodný také pro rodiny s dětmi, jež jistě ocení dva dětské bazény, miniklub, dvě skluzavky a dětské hřiště.  Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 50 m od hotelu, restaurace a bary cca 5 km. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 20 km.

3.

Pyramisa Sunset Pearl

Luxusní hotel Pyramisa Sunset Pearl se nachází na klidném místě v oblasti Sahl Hashees, cca 400 m od vlastní písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma. Hotel Pyramisa Sunset Pearl je od pláže oddělen místní komunikací a na pláž jezdí zdarma autobus. Letiště je cca 17 km od hotelu. Apartmány v přízemí mají své privátní zahrady, apartmány v 1. a 2. poschodí nabízí vlastní balkóny na opalování. Všechny apartmány mají vstup na střešní terasu,  kde si můžete vychutnat západ slunce za hory. Prožijte dovolenou na klidném místě, nechte se hýčkat v hotelových lázních také si můžete vyzkoušet některý z vodních sportů nabízených na pláží. Výborné jídlo ochutnáte v rámci programu all inclusive.

4.

Premier Le Reve

5 hvězdičkový deluxe hotel Premier Le Reve se nachází v jižní části Hurghády, nově se rozvíjející oblasti Sahl Hasheesh, přímo na pobřeží Rudého moře, s písečnou pláží u krásného koralového útesu. Vzdálenost od letiště je 22 km a cca 25 km od centra města Hurghada. Místo jako stvořené pro ničím nerušený odpočinek a relaxaci, známý svými výbornými lázeňskými službami. Hotel akceptuje klienty od 16 let věku!

5.

Premier Romance Boutique & Spa

Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny jsou přímo u areálu hotelu Premier Romance Boutique & Spa. Hotelový autobus do centra Hurghady zdarma. Letiště Hurghada cca 22 km

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---