Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Magawish Swiss Inn

Hotel Magawish Swiss Inn se nachází 14 km jižně od centra Hurghady a 12 km od letiště. Hotel Magawish Swiss Inn leží u jedné z nejkrásnějších a nejdelších pláží v Hurghadě s horským masivem v pozadí. Díky tomu je tento hotel výbornou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní služby a velmi krásné pláže. Hotel Magawish Swiss Inn vhodný pro handicapované klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Magawish Swiss Inn, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Magawish Swiss Inn

Hotel Megawish Swiss Inn se nachází 14 km jižně od centra Hurghady a 12 km od letiště. Hotel Megawish Swiss Inn leží u jedné z nejkrásnějších a nejdelších pláží v Hurghadě s horským masivem v pozadí. Díky tomu je tento hotel výbornou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní služby a velmi krásné pláže. Hotel Megawish Swiss Inn vhodný pro handicapované klienty.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén za poplatek), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Vybavení

Hotel Magawish Swiss Inn skládající se z hlavní budovy a bungalovů v rozsáhlé zahradě nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, trezory v recepci (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), hlavní restauraci, restauraci na pláži, rybí restauraci, pět barů, orientální kavárnu, bazén (slunečníky a lehátka zdarma), dětský bazén, tenis, stolní tenis, squash, fi tness, basketbal, minigolf, minifotbal, animační programy, dětský klub, masáže, saunu, vířivku, centrum windsurfi ngu a potápění (za poplatek), obchody, čistírnu, směnárnu, bankomat.

Stravování

dle CK, all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), pozdní snídaně, odpolední občerstvení (pizza, saláty, těstoviny), odpolední kávu a čaj, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby od 7:00 do 24:00 h.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelového areálu Magawish Swiss Inn. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA

Sport & Fitness

Vodní sporty na pláži za poplatek, potapěčské centrum, windsurfing centrum, zdarma - 4 tenisové kurty, 2 squashové kurty, tělocvična, basketball, nohejbal, vodní polo, minigolf, minifotbal, beach volejbal, stolní tenis za poplatek - masáže, sauna a jacuzzi.

Pro děti

Dětský bazén, dětský klub, animační programy pro děti.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.