Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arabella Azur Resort

Hotel Arabella Azur Resort je oblíbený obzvláště mezi mladými klienty, kteří kromě aktivit v hotelu využijí i dostupnost centra Hurghady. U hotelu jsou 2 pláže s přístupem do vody po schůdkách (na jedné z nich je dostupný korál a tedy i možnost šnorchlovat). Je zde i třetí malá pláž s písčitým vstupem do vody, která však nedisponuje slunečníky a lehátky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arabella Azur Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arabella Azur Resort

Hotel Arabella Azur Resort se nachází 1,5 km od centra Hurghady. Vzdálenost od letiště 10 km. Hoterl je vhodný zejména pro mladé lidi vyhledávající aktivní dovolenou.

Vybavení Hotelu Arabela Azur Resort

Romantický hotelový komplex Arabella Azur Resort, ve kterém je klientům k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací, bary, obchody, kadeřnictví, čistírna, internet, maurská kavárna a diskotéka. Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, TV se sat. příjmem, ledničkou, fénem, balkónem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Pláž & plážový servis

Hotel Arabella Azur Resort se nachází přímo u dvou menších písečných pláží v zálivu. Na jedné pláži je vstup do moře pozvolný a na hlavní pláži po schůdkách. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Je zde i třetí malá pláž s písčitým vstupem do vody, která však nedisponuje slunečníky a lehátky.

Sport & Fitness

2 venkovní bazény, dětský bazén, fitness, plážový volejbal, basketbal, squash, tenis, stolní tenis, animační programy, sauna, masáže, jacuzzi, billiard, surfování, šnorchlování a potápění, miniklub, vodní sporty na pláži.

Stravování

dle CK, All inclusive. All inclusive zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů, (10:00 - 24:00) nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, lehké občerstvení během odpoledne; dětské hřiště, miniklub, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, tenis, billiard, fitness, animační a zábavné programy, lehátka, slunečníky a ručníky.

Aktuální popis od CK

Arabella Azur ResortKvalitní hotelový komplex přímo u moře s hezkým korálovým útesem asi 4 km od starého centra Hurghady (Dahar), od nového centra (Sakkala)...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.